NN Život – nové rizikové životní poijištění

Od dubna 2016 nabízí NN Životní pojišťovna nové kvalitnírizikové životní pojištění NN Život, které je bez jakýchkoliv poplatků. Pojištění umožňuje pojistit i děti. Je možné k němu sjednat širokou škálu připojištění – např. úraz, invaliditu, pracovní neschopnost, hospitalizaci, závažná onemocnění.

2 komentáře u „NN Život – nové rizikové životní poijištění

 • 15.2.2019 (16:46)
  Permalink

  Vážená společnosti,
  zaujal mne článek v sobotním Právu (12.1.2019) interview s Vaším GŘ p.M.Schellekensem. Já si životní pojištění platím už řadu let, začal jsem u ČSOB pak přešel k ČS (nyní Kooperativa),kde jsem dosud. Řekl jsem si změna je život,co zkusit ještě jednu. Jsem sice zdravý (aspoň si to myslím a říká to i můj doktor) aj čilý ( tenis,kolo,fitness,,bazén,sauna), ale má to jeden háček. Jsem ročník 1947 a vím, že pro naprostou většinu pojišťoven je 70 let hranice, přes kterou nejede vlak. Za zeptání nic nedám, tak se ptám – je v mém případe uzavření životního pojištění u Vaší společnosti ještě reálné, nebo jsem svou šanci už propásl ?
  Dík předem za Vaši odpověď.
  Přeji hezký den
  Oldřich Korytář
  Liberec

  Odpovědět
  • 26.3.2019 (11:07)
   Permalink

   Dobrý den,
   u životního pojištění NN život je maximální vstupní věk 70 let. Existují však pojišťovny, které mají maximální vstupní věk pro riziko úmrtí, úrazu, hospitalizace 75 let, pojištění však končí v 80 letech věku klienta.

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..